Inne szkolenia

Skontaktuj się z nami, jeśli w naszej ofercie nie znalazłeś szkolenia, którego szukasz. Zorganizujemy dla Ciebie kurs, stanowisko na warsztatach, zbiórkę szkoleniową dla Twojej jednostki, zajęcia na kursie OSP. Szkolimy z gaszenia pożarów wewnętrznych, ratownictwa technicznego, medycznego, stabilizacji konstrukcji, działań poszukiwawczych, współpracy ze śmigłowcem. Możemy przeprowadzić szkolenie BHP i p.poż.

Mamy doświadczenie w organizowaniu szkoleń. Nawet jeśli wśród nas nie ma instruktora z dziedziny, której szukasz, to na pewno w gronie naszych przyjaciół znajdziemy taką osobę. Szkolimy zarówno doświadczonych strażaków, jak i tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z ratownictwem.

Jeśli organizujesz ciekawe wydarzenie o tematyce ratowniczej, możesz zaprosić nas do udziału i pomocy. Mamy za sobą udział w wielu konferencjach i prelekcjach. Możemy przygotować symulowane zdarzenie na potrzeby manewrów i ćwiczeń. Mamy doświadczenie w pisaniu projektów i pozyskiwaniu grantów na szkolenia. Chętnie doradzimy Ci przy pisaniu wniosku, przeprowadzimy dla Ciebie szkolenia i pomożemy w rozliczeniu dotacji.

Współpracujemy ze wszystkimi jednostkami ochrony przeciwpożarowej, samorządami, organizacjami pozarządowymi. Pracujemy z młodzieżą, możemy przeprowadzić zajęcia dla MDP w czasie zbiórki i na obozie letnim lub zimowym.

Czas trwania
Od kilku godzin do kilku dni

Liczebność grupy
Od kilku do kilkuset osób

Miejsce
Szkolimy na terenie całej Polski. Możemy dojechać w dowolne miejsce lub zaprosić Was do naszego centrum szkoleniowego w Warszawie.

Cena
Cena ustalana indywidualnie w zależności od miejsca szkolenia

Zapisy
info@firetrap.pl