dh Zdzisław Synowiec
Imię i nazwisko: dh Zdzisław Synowiec
Wiek: 59
Jednostka: Ochotnicza Straż Pożarna Wola Jachowa
Lokalizacja zdarzenia: Radlin woj. świętokrzyskie
Data zdarzenia: 10.05.2019
Data śmierci: 22.05.2019
Rodzaj zdarzenia: Pożar stodoły
Opis:

Podczas prowadzonych działań gaśniczych (pożar stodoły) doszło do wybuchu butli z acetylenem. Ranni zostali dwaj strażacy – ochotnicy, którzy znajdowali się najbliżej butli. Obaj mężczyźni trafili do szpitala. Druh Zdzisław Synowiec w trakcie zdarzenia uderzony został butlą w głowę. W wyniku poniesionych obrażeń zmarł w szpitalu.

Źródła:

Lista jest ciągle uzupełniana. Wymaga to wielu godzin poświęconych na poszukiwanie informacji. Jeśli masz informacje, choćby szczątkowe o jakimś strażaku, który zginął w związku z pełnieniem przez niego służby napisz nam o tym. Opisy zostały przygotowane z najwyższą starannością, ale wiemy, że mogą zawierać błędy. Jeśli znajdziesz jakąś nieścisłość powiadom nas o tym. info@firetrap.pl

FIRETRAP.PL

FireTrap.pl powstał z myślą o przekazywaniu wiedzy w sposób nowoczesny i atrakcyjny. Naszym mottem jest: "Ćwicz tak jak będziesz działać, działaj tak jak ćwiczyłeś". Na pierwszym miejscu stawiamy zapewnienie bezpieczeństwa strażakom, bez względu na to gdzie służą i jakie zadania wykonują.

Skontaktuj się z nami

tel.: +48 696 075 513

Gdy prowadzimy szkolenia ciężko nam odebrać telefon. Dlatego polecamy kontaktować się pisząc na adres:

info@firetrap.pl

Nasze centrum szkoleniowe:
ul. Kosmatki 12, 03-982 Warszawa