dh Zbigniew Wierzbicki
Imię i nazwisko: dh Zbigniew Wierzbicki
Wiek: 48
Jednostka: Ochotnicza Straż Pożarna Rychłocice
Lokalizacja zdarzenia: Rychłocice woj. łódzkie
Data zdarzenia: 04.08.2002
Data śmierci: 04.08.2002
Rodzaj zdarzenia: Pożar lasu
Opis:

Jednostka OSP Rychłocice została zaalarmowana do zdarzenia – pożar lasu w m. Osjaków. Dh Zbigniew Wierzbicki po dotarciu do strażnicy OSP, zajął miejsce dowódcy w wozie bojowym po czym stracił przytomność. Mimo resuscytacji prowadzonej przez strażaków i personel medyczny pogotowia ratunkowego, zmarł bezpośrednio po zdarzeniu.

Lista jest ciągle uzupełniana. Wymaga to wielu godzin poświęconych na poszukiwanie informacji. Jeśli masz informacje, choćby szczątkowe o jakimś strażaku, który zginął w związku z pełnieniem przez niego służby napisz nam o tym. Opisy zostały przygotowane z najwyższą starannością, ale wiemy, że mogą zawierać błędy. Jeśli znajdziesz jakąś nieścisłość powiadom nas o tym. info@firetrap.pl

FIRETRAP.PL

FireTrap.pl powstał z myślą o przekazywaniu wiedzy w sposób nowoczesny i atrakcyjny. Naszym mottem jest: "Ćwicz tak jak będziesz działać, działaj tak jak ćwiczyłeś". Na pierwszym miejscu stawiamy zapewnienie bezpieczeństwa strażakom, bez względu na to gdzie służą i jakie zadania wykonują.

Skontaktuj się z nami

tel.: +48 696 075 513
info@firetrap.pl

Nasze centrum szkoleniowe:
ul. Kosmatki 12, 03-982 Warszawa