mł. kpt. Wojciech Karolewski
Imię i nazwisko: mł. kpt. Wojciech Karolewski
Wiek: 42
Jednostka: Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza nr 8 Łódź
Lokalizacja zdarzenia: Łódź woj. łódzkie
Data zdarzenia: 17.09.1998
Data śmierci: 17.09.1998
Rodzaj zdarzenia: Pożar budynku
Opis:

W dniu 17.09.1998 r. w Szkole Podstawowej nr 202 w Łodzi miały się odbyć ćwiczenia obiektowe prowadzone przez JRG 8. Na miejscu okazało się, że jest rzeczywisty pożar, paliło się poddasze szkoły. Podczas rozpoznania miejsca zdarzenia zastępca dowódcy JRG mł.kpt. Wojciech Karolewski zasłabł i pomimo prowadzonej reanimacji zmarł.

Lista jest ciągle uzupełniana. Wymaga to wielu godzin poświęconych na poszukiwanie informacji. Jeśli masz informacje, choćby szczątkowe o jakimś strażaku, który zginął w związku z pełnieniem przez niego służby napisz nam o tym. Opisy zostały przygotowane z najwyższą starannością, ale wiemy, że mogą zawierać błędy. Jeśli znajdziesz jakąś nieścisłość powiadom nas o tym. info@firetrap.pl

FIRETRAP.PL

FireTrap.pl powstał z myślą o przekazywaniu wiedzy w sposób nowoczesny i atrakcyjny. Naszym mottem jest: "Ćwicz tak jak będziesz działać, działaj tak jak ćwiczyłeś". Na pierwszym miejscu stawiamy zapewnienie bezpieczeństwa strażakom, bez względu na to gdzie służą i jakie zadania wykonują.

Skontaktuj się z nami

tel.: +48 696 075 513

Gdy prowadzimy szkolenia ciężko nam odebrać telefon. Dlatego polecamy kontaktować się pisząc na adres:

info@firetrap.pl

Nasze centrum szkoleniowe:
ul. Kosmatki 12, 03-982 Warszawa