st. ogn. Witold Pudlis
Imię i nazwisko: st. ogn. Witold Pudlis
Wiek: 39
Jednostka: Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza Sztum
Lokalizacja zdarzenia: Koniecwałdy woj. pomorskie
Data zdarzenia: 18.11.2004
Data śmierci: 18.11.2004
Rodzaj zdarzenia: Miejscowe zagrożenie
Opis:

Tego dnia przez powiat sztumski przeszła gwałtowna wichura. Strażacy pod dowództwem st. ogn. Witolda Pudlisa usuwali konar drzewa leżący na drodze krajowej nr 55 między Malborkiem a Sztumem. Po zakończeniu działań dowódca chciał odnieść pilarkę do samochodu i w tym momencie został uderzony przez powalone przez wiatr kolejne drzewo. Na miejscu po chwili znalazł się lekarz, który jechał do szpitala na dyżur. Mógł od już tylko stwierdzić zgon strażaka.

Źródła:

Lista jest ciągle uzupełniana. Wymaga to wielu godzin poświęconych na poszukiwanie informacji. Jeśli masz informacje, choćby szczątkowe o jakimś strażaku, który zginął w związku z pełnieniem przez niego służby napisz nam o tym. Opisy zostały przygotowane z najwyższą starannością, ale wiemy, że mogą zawierać błędy. Jeśli znajdziesz jakąś nieścisłość powiadom nas o tym. info@firetrap.pl

FIRETRAP.PL

FireTrap.pl powstał z myślą o przekazywaniu wiedzy w sposób nowoczesny i atrakcyjny. Naszym mottem jest: "Ćwicz tak jak będziesz działać, działaj tak jak ćwiczyłeś". Na pierwszym miejscu stawiamy zapewnienie bezpieczeństwa strażakom, bez względu na to gdzie służą i jakie zadania wykonują.

Skontaktuj się z nami

tel.: +48 696 075 513

Gdy prowadzimy szkolenia ciężko nam odebrać telefon. Dlatego polecamy kontaktować się pisząc na adres:

info@firetrap.pl

Nasze centrum szkoleniowe:
ul. Kosmatki 12, 03-982 Warszawa