dh Wiesław Piotrowski
Imię i nazwisko: dh Wiesław Piotrowski
Wiek: 50
Jednostka: Ochotnicza Straż Pożarna Jazgarzew
Lokalizacja zdarzenia: Wólka Pęcherska woj. mazowieckie
Data zdarzenia: 29.03.1998
Data śmierci: 07.05.1998
Rodzaj zdarzenia: Wypadek drogowy
Opis:

Wypadek nastąpił podczas dojazdu wozem bojowym do miejsca zdarzenia jakim był pożar traw. Poszkodowany wraz z pozostałymi strażakami w trakcie drogi dojazdowej do zdarzenia zakładali mundury bojowe oraz uzbrojenie. W trakcie skrętu w wyniku działania siły odśrodkowej strażak stracił równowagę i upadł na drzwi które się otworzyły. Druh Piotrowski wypadając z jadącego auta uderzył o krawężnik chodnika. Nieprzytomny został przewieziony do szpitala Po 5 tygodniach hospitalizacji nie odzyskawszy przytomności zmarł.

Lista jest ciągle uzupełniana. Wymaga to wielu godzin poświęconych na poszukiwanie informacji. Jeśli masz informacje, choćby szczątkowe o jakimś strażaku, który zginął w związku z pełnieniem przez niego służby napisz nam o tym. Opisy zostały przygotowane z najwyższą starannością, ale wiemy, że mogą zawierać błędy. Jeśli znajdziesz jakąś nieścisłość powiadom nas o tym. info@firetrap.pl

FIRETRAP.PL

FireTrap.pl powstał z myślą o przekazywaniu wiedzy w sposób nowoczesny i atrakcyjny. Naszym mottem jest: "Ćwicz tak jak będziesz działać, działaj tak jak ćwiczyłeś". Na pierwszym miejscu stawiamy zapewnienie bezpieczeństwa strażakom, bez względu na to gdzie służą i jakie zadania wykonują.

Skontaktuj się z nami

tel.: +48 696 075 513

Gdy prowadzimy szkolenia ciężko nam odebrać telefon. Dlatego polecamy kontaktować się pisząc na adres:

info@firetrap.pl

Nasze centrum szkoleniowe:
ul. Kosmatki 12, 03-982 Warszawa