dh Tomasz Mączyński
Imię i nazwisko: dh Tomasz Mączyński
Wiek: 25
Jednostka: Ochotnicza Straż Pożarna Pawłów
Lokalizacja zdarzenia: Chlewiska woj. mazowieckie
Data zdarzenia: 17.03.2012
Data śmierci: 18.03.2012
Rodzaj zdarzenia: Pożar trawy
Opis:

Strażacy z OSP Pawłów brali udział w gaszeniu pożaru trawy i nieużytków w okolicy miejscowości Chlewiska w powiecie szydłowieckim. Podczas akcji jeden ze strażaków doznał ciężkich poparzeń. Został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do Kliniki Leczenia Oparzeń w Siemianowicach Śląskich. Zmarł następnego dnia.

Źródła:

Lista jest ciągle uzupełniana. Wymaga to wielu godzin poświęconych na poszukiwanie informacji. Jeśli masz informacje, choćby szczątkowe o jakimś strażaku, który zginął w związku z pełnieniem przez niego służby napisz nam o tym. Opisy zostały przygotowane z najwyższą starannością, ale wiemy, że mogą zawierać błędy. Jeśli znajdziesz jakąś nieścisłość powiadom nas o tym. info@firetrap.pl

FIRETRAP.PL

FireTrap.pl powstał z myślą o przekazywaniu wiedzy w sposób nowoczesny i atrakcyjny. Naszym mottem jest: "Ćwicz tak jak będziesz działać, działaj tak jak ćwiczyłeś". Na pierwszym miejscu stawiamy zapewnienie bezpieczeństwa strażakom, bez względu na to gdzie służą i jakie zadania wykonują.

Skontaktuj się z nami

tel.: +48 696 075 513

Gdy prowadzimy szkolenia ciężko nam odebrać telefon. Dlatego polecamy kontaktować się pisząc na adres:

info@firetrap.pl

Nasze centrum szkoleniowe:
ul. Kosmatki 12, 03-982 Warszawa