plut. poż. Stanisław Proczkowski
Imię i nazwisko: plut. poż. Stanisław Proczkowski
Wiek: 35
Jednostka: Zawodowa Straż Pożarna Legnica
Lokalizacja zdarzenia: Legnica woj. dolnośląskie
Data zdarzenia: 30.05.1978
Data śmierci: 30.05.1978
Rodzaj zdarzenia: Wypadek drogowy
Opis:

W czasie jazdy do zdarzenia samochód pożarniczy wpadł w poślizg na mokrej nawierzchni jezdni. W wyniku poślizgu doszło do zderzenia czołowego ze słupem oświetleniowym a następnie całą szerokością kabiną samochodu w ścianę budynku. Został przygnieciony karoserią pojazdu oraz przysypany gruzem. Po wydobyciu poszkodowanego z pojazdu został przekazany przybyłej karetce. W wyniku doznanych obrażeń wewnętrznych poszkodowany zmarł w Szpitalu Chirurgicznym w Legnicy.

Lista jest ciągle uzupełniana. Wymaga to wielu godzin poświęconych na poszukiwanie informacji. Jeśli masz informacje, choćby szczątkowe o jakimś strażaku, który zginął w związku z pełnieniem przez niego służby napisz nam o tym. Opisy zostały przygotowane z najwyższą starannością, ale wiemy, że mogą zawierać błędy. Jeśli znajdziesz jakąś nieścisłość powiadom nas o tym. info@firetrap.pl

FIRETRAP.PL

FireTrap.pl powstał z myślą o przekazywaniu wiedzy w sposób nowoczesny i atrakcyjny. Naszym mottem jest: "Ćwicz tak jak będziesz działać, działaj tak jak ćwiczyłeś". Na pierwszym miejscu stawiamy zapewnienie bezpieczeństwa strażakom, bez względu na to gdzie służą i jakie zadania wykonują.

Skontaktuj się z nami

tel.: +48 696 075 513

Gdy prowadzimy szkolenia ciężko nam odebrać telefon. Dlatego polecamy kontaktować się pisząc na adres:

info@firetrap.pl

Nasze centrum szkoleniowe:
ul. Kosmatki 12, 03-982 Warszawa