dh Ryszard Bożek
Imię i nazwisko: dh Ryszard Bożek
Wiek: 45
Jednostka: Ochotnicza Straż Pożarna Młoszowa
Lokalizacja zdarzenia: Młoszowa woj. małopolskie
Data zdarzenia: 10.07.2001
Data śmierci: 06.09.2001
Rodzaj zdarzenia: Miejscowe zagrożenie
Opis:

Podczas obcinania gałęzi na terenie Ludowego Klubu Sportowego w Młoszowej nagłemu pęknięciu uległa gałąź powodując przewrócenie się drabiny wraz z ratownikiem. W wyniku zdarzenia dh Ryszard Bożek odniósł obrażenia i został przetransportowany do szpitala w którym przebywał do chwili śmierci. Strażak zmarł w następstwie obrażeń poniesionych podczas działań.

Lista jest ciągle uzupełniana. Wymaga to wielu godzin poświęconych na poszukiwanie informacji. Jeśli masz informacje, choćby szczątkowe o jakimś strażaku, który zginął w związku z pełnieniem przez niego służby napisz nam o tym. Opisy zostały przygotowane z najwyższą starannością, ale wiemy, że mogą zawierać błędy. Jeśli znajdziesz jakąś nieścisłość powiadom nas o tym. info@firetrap.pl

FIRETRAP.PL

FireTrap.pl powstał z myślą o przekazywaniu wiedzy w sposób nowoczesny i atrakcyjny. Naszym mottem jest: "Ćwicz tak jak będziesz działać, działaj tak jak ćwiczyłeś". Na pierwszym miejscu stawiamy zapewnienie bezpieczeństwa strażakom, bez względu na to gdzie służą i jakie zadania wykonują.

Skontaktuj się z nami

tel.: +48 696 075 513

Gdy prowadzimy szkolenia ciężko nam odebrać telefon. Dlatego polecamy kontaktować się pisząc na adres:

info@firetrap.pl

Nasze centrum szkoleniowe:
ul. Kosmatki 12, 03-982 Warszawa