str. Robert Borowski
Imię i nazwisko: str. Robert Borowski
Wiek: 24
Jednostka: Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza Bartoszyce
Lokalizacja zdarzenia: Bartoszyce woj. warmińsko-mazurskie
Data zdarzenia: 04.12.1999
Data śmierci: 04.12.1999
Rodzaj zdarzenia: Miejscowe zagrożenie
Opis:

Wichura przewróciła wiele drzew na terenie miasta. Strażacy z JRG Bartoszyce usuwali wiatrołomy. Strażak Robert Borowski oświetlał miejsce pracy kolegów. Niespodziewanie kolejne drzewo przewróciło się w stronę strażaków. Jeden z nich nie zdążył odskoczyć i został przygnieciony. Zmarł po kilku godzinach w szpitalu w Bartoszycach.

Źródła:

Lista jest ciągle uzupełniana. Wymaga to wielu godzin poświęconych na poszukiwanie informacji. Jeśli masz informacje, choćby szczątkowe o jakimś strażaku, który zginął w związku z pełnieniem przez niego służby napisz nam o tym. Opisy zostały przygotowane z najwyższą starannością, ale wiemy, że mogą zawierać błędy. Jeśli znajdziesz jakąś nieścisłość powiadom nas o tym. info@firetrap.pl

FIRETRAP.PL

FireTrap.pl powstał z myślą o przekazywaniu wiedzy w sposób nowoczesny i atrakcyjny. Naszym mottem jest: "Ćwicz tak jak będziesz działać, działaj tak jak ćwiczyłeś". Na pierwszym miejscu stawiamy zapewnienie bezpieczeństwa strażakom, bez względu na to gdzie służą i jakie zadania wykonują.

Skontaktuj się z nami

tel.: +48 696 075 513

Gdy prowadzimy szkolenia ciężko nam odebrać telefon. Dlatego polecamy kontaktować się pisząc na adres:

info@firetrap.pl

Nasze centrum szkoleniowe:
ul. Kosmatki 12, 03-982 Warszawa