asp. Rafał Adamczak
Imię i nazwisko: asp. Rafał Adamczak
Wiek: 34
Jednostka: Szkoła Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu
Lokalizacja zdarzenia: Kosewo woj. wielkopolskie
Data zdarzenia: 30.06.2003
Data śmierci: 02.07.2003
Rodzaj zdarzenia: Ćwiczenia
Opis:

Aspirant Rafał Adamczak został skierowany Decyzją nr 131 /2003 z dnia 18.06.2003 r przez Komendanta Szkoły Aspirantów PSP w Poznaniu na obóz nurkowy w miejscowości Kosewo (powiat słupecki) celem podwyższenia kwalifikacji nurkowych do stopnia 3. W dniu 30.06.2003 r. podczas zejścia pod wodę doszło do nieszczęśliwego wypadku. Na głębokości około 10 m asp. Rafał Adamczak zaplątał się w linkę. Szybko podjęte działania ratownicze i wyciągnięcia na powierzchnię asp. Adamczaka pozwoliły na przywrócenie akcji serca. Poszkodowanego przewieziono do szpitala w Słupcy. Pomimo intensywnej opieki medycznej w dniu 02.07.2003 r. aspirant Rafał Adamczak zmarł.

Lista jest ciągle uzupełniana. Wymaga to wielu godzin poświęconych na poszukiwanie informacji. Jeśli masz informacje, choćby szczątkowe o jakimś strażaku, który zginął w związku z pełnieniem przez niego służby napisz nam o tym. Opisy zostały przygotowane z najwyższą starannością, ale wiemy, że mogą zawierać błędy. Jeśli znajdziesz jakąś nieścisłość powiadom nas o tym. info@firetrap.pl

FIRETRAP.PL

FireTrap.pl powstał z myślą o przekazywaniu wiedzy w sposób nowoczesny i atrakcyjny. Naszym mottem jest: "Ćwicz tak jak będziesz działać, działaj tak jak ćwiczyłeś". Na pierwszym miejscu stawiamy zapewnienie bezpieczeństwa strażakom, bez względu na to gdzie służą i jakie zadania wykonują.

Skontaktuj się z nami

tel.: +48 696 075 513

Gdy prowadzimy szkolenia ciężko nam odebrać telefon. Dlatego polecamy kontaktować się pisząc na adres:

info@firetrap.pl

Nasze centrum szkoleniowe:
ul. Kosmatki 12, 03-982 Warszawa