ogn. Przemysław Piotrowski
Imię i nazwisko: ogn. Przemysław Piotrowski
Wiek: 26
Jednostka: Ratowniczo-Gaśnicza nr 1 Białystok
Lokalizacja zdarzenia: Białystok woj. podlaskie
Data zdarzenia: 25.05.2017
Data śmierci: 25.05.2017
Rodzaj zdarzenia: Pożar hali
Opis:

W Białymstoku doszło do pożaru hali, w której znajdował się magazyn z materiałami z tworzyw sztucznych. Według oficjalnych informacji jedna z rot działała na piętrze magazynu. Jeden ze strażaków wszedł na podwieszany sufit i spadł niżej, drugi został wyżej, ale jemu też nie udało się opuścić budynku. W tej chwili do publicznej wiadomości nie podano przyczyn śmierci. Również opublikowana analiza nie ujawnia dostatecznej ilości szczegółów z akcji. Śledztwo prokuratorskie ciągle trwa.

Źródła:

Lista jest ciągle uzupełniana. Wymaga to wielu godzin poświęconych na poszukiwanie informacji. Jeśli masz informacje, choćby szczątkowe o jakimś strażaku, który zginął w związku z pełnieniem przez niego służby napisz nam o tym. Opisy zostały przygotowane z najwyższą starannością, ale wiemy, że mogą zawierać błędy. Jeśli znajdziesz jakąś nieścisłość powiadom nas o tym. info@firetrap.pl

FIRETRAP.PL

FireTrap.pl powstał z myślą o przekazywaniu wiedzy w sposób nowoczesny i atrakcyjny. Naszym mottem jest: "Ćwicz tak jak będziesz działać, działaj tak jak ćwiczyłeś". Na pierwszym miejscu stawiamy zapewnienie bezpieczeństwa strażakom, bez względu na to gdzie służą i jakie zadania wykonują.

Skontaktuj się z nami

tel.: +48 696 075 513

Gdy prowadzimy szkolenia ciężko nam odebrać telefon. Dlatego polecamy kontaktować się pisząc na adres:

info@firetrap.pl

Nasze centrum szkoleniowe:
ul. Kosmatki 12, 03-982 Warszawa