ogn. Przemysław Nieżychowski
Imię i nazwisko: ogn. Przemysław Nieżychowski
Wiek: 33
Jednostka: Komenda Rejonowa Państwowej Straży Pożarnej w Pile
Lokalizacja zdarzenia: Jaraczewo woj. wielkopolskie
Data zdarzenia: 25.11.1995
Data śmierci: 25.11.1995
Rodzaj zdarzenia: Wypadek drogowy
Opis:

Ogn. Przemysław Nieżychowski zginął tragicznie w dniu 25 listopada 1995 roku. W tym dniu, samochód ratownictwa technicznego VW Transporter Komendy Rejonowej PSP w Pile został zadysponowany do wypadku drogowego. Dojeżdżając do miejsca zdarzenia na trasie Jaraczewo – Nowy Dwór (gmina Szydłowo), samochód ratownictwa technicznego wykonując manewr omijania pojazdu wpadł w poślizg na oblodzonej nawierzchni i uderzył w przydrożne drzewo. W wyniku zderzenia, śmierć na miejscu poniósł ogn. Przemysław Nieżychowski, a dwóch pozostałych strażaków zostało ciężko rannych.

Lista jest ciągle uzupełniana. Wymaga to wielu godzin poświęconych na poszukiwanie informacji. Jeśli masz informacje, choćby szczątkowe o jakimś strażaku, który zginął w związku z pełnieniem przez niego służby napisz nam o tym. Opisy zostały przygotowane z najwyższą starannością, ale wiemy, że mogą zawierać błędy. Jeśli znajdziesz jakąś nieścisłość powiadom nas o tym. info@firetrap.pl

FIRETRAP.PL

FireTrap.pl powstał z myślą o przekazywaniu wiedzy w sposób nowoczesny i atrakcyjny. Naszym mottem jest: "Ćwicz tak jak będziesz działać, działaj tak jak ćwiczyłeś". Na pierwszym miejscu stawiamy zapewnienie bezpieczeństwa strażakom, bez względu na to gdzie służą i jakie zadania wykonują.

Skontaktuj się z nami

tel.: +48 696 075 513

Gdy prowadzimy szkolenia ciężko nam odebrać telefon. Dlatego polecamy kontaktować się pisząc na adres:

info@firetrap.pl

Nasze centrum szkoleniowe:
ul. Kosmatki 12, 03-982 Warszawa