st. ogn. Piotr Strzała
Imię i nazwisko: st. ogn. Piotr Strzała
Wiek: 26
Jednostka: Jednostka Ratowniczo - Gaśnicza Sokołów Podlaski
Lokalizacja zdarzenia: Długie Kamieńskie woj. mazowieckie
Data zdarzenia: 15.06.1997
Data śmierci: 15.06.1997
Rodzaj zdarzenia: Utonięcie
Opis:

Strażak uległ wypadkowi ze skutkiem śmiertelnym (utonięcie) podczas ćwiczeń przygotowawczych do planowego specjalistycznego szkolenia, które miało na celu sprawdzenie przydatności otrzymanej łodzi dla potrzeb Grupy Ratownictwa Wodnego przy JRG PSP w Sokołowie Podlaskim. Przypuszczalne przyczyny wypadku: podczas częstych przejazdów łodzią na akwenie duża ilość wytworzonych fal mogła spowodować oderwanie się od dna akwenu np. kłody drewna, która uderzyła w dolną część silnika co spowodowało mocne szarpnięcie i wyrzucenie osób z łodzi.

Lista jest ciągle uzupełniana. Wymaga to wielu godzin poświęconych na poszukiwanie informacji. Jeśli masz informacje, choćby szczątkowe o jakimś strażaku, który zginął w związku z pełnieniem przez niego służby napisz nam o tym. Opisy zostały przygotowane z najwyższą starannością, ale wiemy, że mogą zawierać błędy. Jeśli znajdziesz jakąś nieścisłość powiadom nas o tym. info@firetrap.pl

FIRETRAP.PL

FireTrap.pl powstał z myślą o przekazywaniu wiedzy w sposób nowoczesny i atrakcyjny. Naszym mottem jest: "Ćwicz tak jak będziesz działać, działaj tak jak ćwiczyłeś". Na pierwszym miejscu stawiamy zapewnienie bezpieczeństwa strażakom, bez względu na to gdzie służą i jakie zadania wykonują.

Skontaktuj się z nami

tel.: +48 696 075 513

Gdy prowadzimy szkolenia ciężko nam odebrać telefon. Dlatego polecamy kontaktować się pisząc na adres:

info@firetrap.pl

Nasze centrum szkoleniowe:
ul. Kosmatki 12, 03-982 Warszawa