junak Piotr Krysiak
Imię i nazwisko: junak Piotr Krysiak
Wiek: 22
Jednostka: Komenda Terenowej Zawodowej Straży Pożarnej w Sopocie
Lokalizacja zdarzenia: Sopot woj. pomorskie
Data zdarzenia: 16.11.1983
Data śmierci: 16.11.1983
Rodzaj zdarzenia: Pożar budynku
Opis:

Śmierć junaka Piotra Krysiaka nastąpiła w trakcie prowadzenia działań związanych z wypompowaniem wody z piwnicy, po zakończeniu działań związanych z gaszeniem pożaru, który miał miejsce w tej piwnicy. Junak Piotr Krysiak schodząc do piwnicy w celu sprawdzenia pracy wysysacza głębinowego potknął się chwytając odruchowo zwisające przewody elektryczne, pod napięciem, których izolacja uległa stopieniu w trakcie pożaru.

Lista jest ciągle uzupełniana. Wymaga to wielu godzin poświęconych na poszukiwanie informacji. Jeśli masz informacje, choćby szczątkowe o jakimś strażaku, który zginął w związku z pełnieniem przez niego służby napisz nam o tym. Opisy zostały przygotowane z najwyższą starannością, ale wiemy, że mogą zawierać błędy. Jeśli znajdziesz jakąś nieścisłość powiadom nas o tym. info@firetrap.pl

FIRETRAP.PL

FireTrap.pl powstał z myślą o przekazywaniu wiedzy w sposób nowoczesny i atrakcyjny. Naszym mottem jest: "Ćwicz tak jak będziesz działać, działaj tak jak ćwiczyłeś". Na pierwszym miejscu stawiamy zapewnienie bezpieczeństwa strażakom, bez względu na to gdzie służą i jakie zadania wykonują.

Skontaktuj się z nami

tel.: +48 696 075 513

Gdy prowadzimy szkolenia ciężko nam odebrać telefon. Dlatego polecamy kontaktować się pisząc na adres:

info@firetrap.pl

Nasze centrum szkoleniowe:
ul. Kosmatki 12, 03-982 Warszawa