sekc. Piotr Koszewski
Imię i nazwisko: sekc. Piotr Koszewski
Wiek: 29
Jednostka: Komenda Rejonowa Państwowej Straży Pożarnej w Lipnie
Lokalizacja zdarzenia: Wygoda woj. kujawsko-pomorskie
Data zdarzenia: 24.08.1998
Data śmierci: 27.09.1998
Rodzaj zdarzenia: Wypadek drogowy
Opis:

Pełniąc służbę w dniu 24 sierpnia 1998 r. i wchodząc w skład obsady pojazdu bojowego GBA 2,5/16, zadysponowany został do wypadku drogowego w miejscowości Wygoda. W drodze do akcji, samochód strażacki uległ wypadkowi. W wyniku zdarzenia, najbardziej poszkodowany został Piotr Koszewski. Wskutek poniesionych obrażeń, nie odzyskawszy przytomności, zmarł w dniu 27 września 1998 r.

Lista jest ciągle uzupełniana. Wymaga to wielu godzin poświęconych na poszukiwanie informacji. Jeśli masz informacje, choćby szczątkowe o jakimś strażaku, który zginął w związku z pełnieniem przez niego służby napisz nam o tym. Opisy zostały przygotowane z najwyższą starannością, ale wiemy, że mogą zawierać błędy. Jeśli znajdziesz jakąś nieścisłość powiadom nas o tym. info@firetrap.pl

FIRETRAP.PL

FireTrap.pl powstał z myślą o przekazywaniu wiedzy w sposób nowoczesny i atrakcyjny. Naszym mottem jest: "Ćwicz tak jak będziesz działać, działaj tak jak ćwiczyłeś". Na pierwszym miejscu stawiamy zapewnienie bezpieczeństwa strażakom, bez względu na to gdzie służą i jakie zadania wykonują.

Skontaktuj się z nami

tel.: +48 696 075 513

Gdy prowadzimy szkolenia ciężko nam odebrać telefon. Dlatego polecamy kontaktować się pisząc na adres:

info@firetrap.pl

Nasze centrum szkoleniowe:
ul. Kosmatki 12, 03-982 Warszawa