dh Piotr Kosk
Imię i nazwisko: dh Piotr Kosk
Wiek: 35
Jednostka: Ochotnicza Straż Pożarna Miłkowice Maćki
Lokalizacja zdarzenia: Miłkowice Maćki woj. podlaskie
Data zdarzenia: 28.01.1987
Data śmierci: 28.01.1987
Rodzaj zdarzenia: Pożar budynku gospodarczego
Opis:

Druh Piotr Kosk był pierwszym KDR podczas pożaru obory jaki wybuchł we wsi Miłkowice Maćki. Osobiście podjął się ewakuacji zwierząt hodowlanych, znajdujących się w płonącym budynku. W trakcie uwalniania z uwięzi jednej z krów, został przez nią przyciśnięty, będąc w całkowitym zadymieniu wewnątrz budynku. W wyniku tego zdarzenia poniósł śmierć na miejscu. Pozostawił żonę i trójkę dzieci, w tym rocznego syna.

Lista jest ciągle uzupełniana. Wymaga to wielu godzin poświęconych na poszukiwanie informacji. Jeśli masz informacje, choćby szczątkowe o jakimś strażaku, który zginął w związku z pełnieniem przez niego służby napisz nam o tym. Opisy zostały przygotowane z najwyższą starannością, ale wiemy, że mogą zawierać błędy. Jeśli znajdziesz jakąś nieścisłość powiadom nas o tym. info@firetrap.pl

FIRETRAP.PL

FireTrap.pl powstał z myślą o przekazywaniu wiedzy w sposób nowoczesny i atrakcyjny. Naszym mottem jest: "Ćwicz tak jak będziesz działać, działaj tak jak ćwiczyłeś". Na pierwszym miejscu stawiamy zapewnienie bezpieczeństwa strażakom, bez względu na to gdzie służą i jakie zadania wykonują.

Skontaktuj się z nami

tel.: +48 696 075 513

Gdy prowadzimy szkolenia ciężko nam odebrać telefon. Dlatego polecamy kontaktować się pisząc na adres:

info@firetrap.pl

Nasze centrum szkoleniowe:
ul. Kosmatki 12, 03-982 Warszawa