st. ogn. Piotr Baczyński
Imię i nazwisko: st. ogn. Piotr Baczyński
Wiek: 38
Jednostka: Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza Łask
Lokalizacja zdarzenia: Łask woj. łódzkie
Data zdarzenia: 14.05.2013
Data śmierci: 21.05.2013
Rodzaj zdarzenia: Wypadek podczas prac gospodarczych
Opis:

Starszy operatory sprzętu specjalnego z JRG Łask chciał pomalować zadrapany podest w jednym z samochodów ratowniczo-gaśniczych. Podczas demontażu jedna ze sprężyn gazowych od podestu wystrzeliła i raniła strażaka w głowę. Śmigłowcem LPR został przetransportowany do szpitala w Łodzi, gdzie przeszedł skomplikowaną operacją. Zmarł tydzień później.

Źródła:

Lista jest ciągle uzupełniana. Wymaga to wielu godzin poświęconych na poszukiwanie informacji. Jeśli masz informacje, choćby szczątkowe o jakimś strażaku, który zginął w związku z pełnieniem przez niego służby napisz nam o tym. Opisy zostały przygotowane z najwyższą starannością, ale wiemy, że mogą zawierać błędy. Jeśli znajdziesz jakąś nieścisłość powiadom nas o tym. info@firetrap.pl

FIRETRAP.PL

FireTrap.pl powstał z myślą o przekazywaniu wiedzy w sposób nowoczesny i atrakcyjny. Naszym mottem jest: "Ćwicz tak jak będziesz działać, działaj tak jak ćwiczyłeś". Na pierwszym miejscu stawiamy zapewnienie bezpieczeństwa strażakom, bez względu na to gdzie służą i jakie zadania wykonują.

Skontaktuj się z nami

tel.: +48 696 075 513

Gdy prowadzimy szkolenia ciężko nam odebrać telefon. Dlatego polecamy kontaktować się pisząc na adres:

info@firetrap.pl

Nasze centrum szkoleniowe:
ul. Kosmatki 12, 03-982 Warszawa