dh Paweł Paciorkowski
Imię i nazwisko: dh Paweł Paciorkowski
Wiek: 18
Jednostka: Ochotnicza Straż Pożarna Kolin
Lokalizacja zdarzenia: Kłęby woj. zachodniopomorskie
Data zdarzenia: 26.02.1998
Data śmierci: 26.02.1998
Rodzaj zdarzenia: Pożar stodoły
Opis:

26 lutego 1998 roku doszło do pożaru stodoły w m. Kłęby gm. Przelewicze. W momencie dojazdu cały dach stodoły znajdował się w ogniu. Działania strażaków na początku skupiły się na obronie budynków mieszkalnych. W czasie akcji doszło do zawalenia się jednej ze ścian stodoły. Przygniotła ona kilka osób. Ostatecznie w zdarzeniu zginął jeden strażak z OSP Kolin oraz właściciel obiektu. Trzech innych strażaków zostało rannych.

Lista jest ciągle uzupełniana. Wymaga to wielu godzin poświęconych na poszukiwanie informacji. Jeśli masz informacje, choćby szczątkowe o jakimś strażaku, który zginął w związku z pełnieniem przez niego służby napisz nam o tym. Opisy zostały przygotowane z najwyższą starannością, ale wiemy, że mogą zawierać błędy. Jeśli znajdziesz jakąś nieścisłość powiadom nas o tym. info@firetrap.pl

FIRETRAP.PL

FireTrap.pl powstał z myślą o przekazywaniu wiedzy w sposób nowoczesny i atrakcyjny. Naszym mottem jest: "Ćwicz tak jak będziesz działać, działaj tak jak ćwiczyłeś". Na pierwszym miejscu stawiamy zapewnienie bezpieczeństwa strażakom, bez względu na to gdzie służą i jakie zadania wykonują.

Skontaktuj się z nami

tel.: +48 696 075 513

Gdy prowadzimy szkolenia ciężko nam odebrać telefon. Dlatego polecamy kontaktować się pisząc na adres:

info@firetrap.pl

Nasze centrum szkoleniowe:
ul. Kosmatki 12, 03-982 Warszawa