dh Paweł Górka
Imię i nazwisko: dh Paweł Górka
Wiek: 31
Jednostka: Ochotnicza Straż Pożarna Opole Lubelskie
Lokalizacja zdarzenia: Sadkowice woj. mazowieckie
Data zdarzenia: 27.08.2017
Data śmierci: 27.08.2017
Rodzaj zdarzenia: Wypadek drogowy
Opis:

W godzinach porannych strażacy OSP Opole Lubelskie (woj. lubelskie, pow. opolski, gm. Opole Lubelskie) udali się samochodem GLM Ford Transit do Pawłowic (woj. mazowieckie, pow. lipski, gm. Solec nad Wisłą) w celu uczestniczenia w festynie zorganizowanym przez OSP Pawłowice. Po godzinie 15:46 strażacy OSP Opole Lubelskie otrzymali dyspozycję wyjazdu do pożaru obory w miejscowości Puszno Godowskie (woj. lubelskie, pow. opolski, gm. Opole Lubelskie). Strażacy udali się lekkim pojazdem do strażnicy. Podczas drogi w kierunku macierzystego powiatu, kierujący Fordem Transitem strażak stracił panowanie nad pojazdem na łuku drogi, w wyniku czego zjechał do rowu i wywrócił się. Kierowca Forda zginął na miejscu, a 4 pozostałych strażaków zostało rannych.

Źródła:

Lista jest ciągle uzupełniana. Wymaga to wielu godzin poświęconych na poszukiwanie informacji. Jeśli masz informacje, choćby szczątkowe o jakimś strażaku, który zginął w związku z pełnieniem przez niego służby napisz nam o tym. Opisy zostały przygotowane z najwyższą starannością, ale wiemy, że mogą zawierać błędy. Jeśli znajdziesz jakąś nieścisłość powiadom nas o tym. info@firetrap.pl

FIRETRAP.PL

FireTrap.pl powstał z myślą o przekazywaniu wiedzy w sposób nowoczesny i atrakcyjny. Naszym mottem jest: "Ćwicz tak jak będziesz działać, działaj tak jak ćwiczyłeś". Na pierwszym miejscu stawiamy zapewnienie bezpieczeństwa strażakom, bez względu na to gdzie służą i jakie zadania wykonują.

Skontaktuj się z nami

tel.: +48 696 075 513

Gdy prowadzimy szkolenia ciężko nam odebrać telefon. Dlatego polecamy kontaktować się pisząc na adres:

info@firetrap.pl

Nasze centrum szkoleniowe:
ul. Kosmatki 12, 03-982 Warszawa