dh Mirosław Pankiewicz
Imię i nazwisko: dh Mirosław Pankiewicz
Wiek: 52
Jednostka: Ochotnicza Straż Pożarna Dębowiec
Lokalizacja zdarzenia: Dębowiec woj. podkarpackie
Data zdarzenia: 02.10.2013
Data śmierci: 02.10.2013
Rodzaj zdarzenia: Pożar trawy
Opis:

Po godzinie 18:00 strażacy z OSP Dębowiec udawali się do pożaru trawy w swojej miejscowości. Podczas wyjazdu jeden ze strażaków stracił przytomność i osunął się na siedzenie. Natychmiast rozpoznano zatrzymanie krążenia i rozpoczęto resuscytację. Poszkodowany odzyskał na chwilę oddech. Po chwili ponownie stracił tętno i wznowiono reanimację. Zespół Ratownictwa Medycznego, który przyjechał na miejsce bezskutecznie zdarzenia kontynuował u nieprzytomnego strażaka przywracanie czynności życiowych.

Źródła:

Lista jest ciągle uzupełniana. Wymaga to wielu godzin poświęconych na poszukiwanie informacji. Jeśli masz informacje, choćby szczątkowe o jakimś strażaku, który zginął w związku z pełnieniem przez niego służby napisz nam o tym. Opisy zostały przygotowane z najwyższą starannością, ale wiemy, że mogą zawierać błędy. Jeśli znajdziesz jakąś nieścisłość powiadom nas o tym. info@firetrap.pl

FIRETRAP.PL

FireTrap.pl powstał z myślą o przekazywaniu wiedzy w sposób nowoczesny i atrakcyjny. Naszym mottem jest: "Ćwicz tak jak będziesz działać, działaj tak jak ćwiczyłeś". Na pierwszym miejscu stawiamy zapewnienie bezpieczeństwa strażakom, bez względu na to gdzie służą i jakie zadania wykonują.

Skontaktuj się z nami

tel.: +48 696 075 513

Gdy prowadzimy szkolenia ciężko nam odebrać telefon. Dlatego polecamy kontaktować się pisząc na adres:

info@firetrap.pl

Nasze centrum szkoleniowe:
ul. Kosmatki 12, 03-982 Warszawa