dh Marek Trzeszkowski
Imię i nazwisko: dh Marek Trzeszkowski
Wiek: 50
Jednostka: Ochotnicza Straż Pożarna Jadów
Lokalizacja zdarzenia: Jadów woj. mazowieckie
Data zdarzenia: 10.12.2011
Data śmierci: 10.12.2011
Rodzaj zdarzenia: Pożar budynku
Opis:

O godzinie 18:14 do Powiatowego Stanowiska Kierowania w Wołominie wpłynęło zgłoszenie o pożarze budynku – pustostanu w m. Oble gm. Jadów. Do akcji zadysponowano m. in. jednostkę OSP Jadów. W trakcie przygotowywania się do wyjazdu zasłabł dh Marek Trzeszkowski Naczelnik OSP Jadów. Mimo podjętych przez strażaków działań reanimacyjnych dh Marek Trzeszkowski – zmarł na miejscu w garażu jednostki OSP.

Lista jest ciągle uzupełniana. Wymaga to wielu godzin poświęconych na poszukiwanie informacji. Jeśli masz informacje, choćby szczątkowe o jakimś strażaku, który zginął w związku z pełnieniem przez niego służby napisz nam o tym. Opisy zostały przygotowane z najwyższą starannością, ale wiemy, że mogą zawierać błędy. Jeśli znajdziesz jakąś nieścisłość powiadom nas o tym. info@firetrap.pl

FIRETRAP.PL

FireTrap.pl powstał z myślą o przekazywaniu wiedzy w sposób nowoczesny i atrakcyjny. Naszym mottem jest: "Ćwicz tak jak będziesz działać, działaj tak jak ćwiczyłeś". Na pierwszym miejscu stawiamy zapewnienie bezpieczeństwa strażakom, bez względu na to gdzie służą i jakie zadania wykonują.

Skontaktuj się z nami

tel.: +48 696 075 513

Gdy prowadzimy szkolenia ciężko nam odebrać telefon. Dlatego polecamy kontaktować się pisząc na adres:

info@firetrap.pl

Nasze centrum szkoleniowe:
ul. Kosmatki 12, 03-982 Warszawa