Marek Kochański
Imię i nazwisko: Marek Kochański

Wiek: b.d

Jednostka: Zakładowa Straż Pożarna Rokita Brzeg Dolny
Lokalizacja zdarzenia: Brzeg Dolny woj. dolnośląskie
Data zdarzenia: 21.02.2006
Data śmierci: 21.02.2006
Rodzaj zdarzenia: Ćwiczenia
Opis:

W zakładach chemicznych Rokita prowadzone były ćwiczenia na instalacji chloru. W ćwiczeniach w ramach sił pierwszego rzutu działali strażacy z Zakładowej Straży Pożarnej. W trakcie ćwiczeń jeden ratowników pracujący w ubraniu gazoszczelnym stracił przytomność i doszło u niego do nagłego zatrzymania krążenia. Ćwiczenia natychmiast przerwano i przystąpiono do udzielania mu pomocy. Na miejsce wezwano zespół pogotowia. Pomimo wysiłków ratowników jego życia nie udało się uratować.

Źródła:

Lista jest ciągle uzupełniana. Wymaga to wielu godzin poświęconych na poszukiwanie informacji. Jeśli masz informacje, choćby szczątkowe o jakimś strażaku, który zginął w związku z pełnieniem przez niego służby napisz nam o tym. Opisy zostały przygotowane z najwyższą starannością, ale wiemy, że mogą zawierać błędy. Jeśli znajdziesz jakąś nieścisłość powiadom nas o tym. info@firetrap.pl

FIRETRAP.PL

FireTrap.pl powstał z myślą o przekazywaniu wiedzy w sposób nowoczesny i atrakcyjny. Naszym mottem jest: "Ćwicz tak jak będziesz działać, działaj tak jak ćwiczyłeś". Na pierwszym miejscu stawiamy zapewnienie bezpieczeństwa strażakom, bez względu na to gdzie służą i jakie zadania wykonują.

Skontaktuj się z nami

tel.: +48 696 075 513

Gdy prowadzimy szkolenia ciężko nam odebrać telefon. Dlatego polecamy kontaktować się pisząc na adres:

info@firetrap.pl

Nasze centrum szkoleniowe:
ul. Kosmatki 12, 03-982 Warszawa