dh Marek Bartwicki
Imię i nazwisko: dh Marek Bartwicki
Wiek: 48
Jednostka: Ochotnicza Straż Pożarna Rumian
Lokalizacja zdarzenia: Rumian woj. warmińsko-mazurskie
Data zdarzenia: 04.09.2023
Data śmierci: 04.09.2023
Rodzaj zdarzenia: Miejscowe zagrożenie
Opis:

Około godziny 22:00 OSP Rumian wyjechało do plamy oleju na drodze między miejscowościami Rumian i Dąbień. W czasie cofania wozem strażackim kierowca OSP nie zauważył jednego ze swoich kolegów i najechał na niego. Poszkodowany strażak został przewieziony do szpitala w Działdowie między innymi z urazem miednicy. Zmarł na skutek obrażeń.

Źródła:

Lista jest ciągle uzupełniana. Wymaga to wielu godzin poświęconych na poszukiwanie informacji. Jeśli masz informacje, choćby szczątkowe o jakimś strażaku, który zginął w związku z pełnieniem przez niego służby napisz nam o tym. Opisy zostały przygotowane z najwyższą starannością, ale wiemy, że mogą zawierać błędy. Jeśli znajdziesz jakąś nieścisłość powiadom nas o tym. info@firetrap.pl

FIRETRAP.PL

FireTrap.pl powstał z myślą o przekazywaniu wiedzy w sposób nowoczesny i atrakcyjny. Naszym mottem jest: "Ćwicz tak jak będziesz działać, działaj tak jak ćwiczyłeś". Na pierwszym miejscu stawiamy zapewnienie bezpieczeństwa strażakom, bez względu na to gdzie służą i jakie zadania wykonują.

Skontaktuj się z nami

tel.: +48 696 075 513

Gdy prowadzimy szkolenia ciężko nam odebrać telefon. Dlatego polecamy kontaktować się pisząc na adres:

info@firetrap.pl

Nasze centrum szkoleniowe:
ul. Kosmatki 12, 03-982 Warszawa