plut. poż. Konrad Kucz
Imię i nazwisko: plut. poż. Konrad Kucz
Wiek: 36
Jednostka: Zawodowa Straż Pożarna w Międzyrzeczu
Lokalizacja zdarzenia: Głębokie woj. lubuskie
Data zdarzenia: 17.07.1976
Data śmierci: 17.07.1976
Rodzaj zdarzenia: Wypadek drogowy
Opis:

W dniu 17.07.1976 r. zastęp straży pożarnej został zadysponowany do pożaru lasu w Skwierzynie. Na wysokości miejscowości Głębokie z naprzeciwka jechał pojazd ciężarowy z przyczepą załadowaną betonem. Przyczepa ta w trakcie jazdy urwała się i zjechała na przeciwległy pas, którym poruszał się pojazd pożarniczy, w wyniku czego doszło do czołowego zderzenia. Na miejscu śmierć poniosło dwóch strażaków Zawodowej Straży Pożarnej w Międzyrzeczu.

Lista jest ciągle uzupełniana. Wymaga to wielu godzin poświęconych na poszukiwanie informacji. Jeśli masz informacje, choćby szczątkowe o jakimś strażaku, który zginął w związku z pełnieniem przez niego służby napisz nam o tym. Opisy zostały przygotowane z najwyższą starannością, ale wiemy, że mogą zawierać błędy. Jeśli znajdziesz jakąś nieścisłość powiadom nas o tym. info@firetrap.pl

FIRETRAP.PL

FireTrap.pl powstał z myślą o przekazywaniu wiedzy w sposób nowoczesny i atrakcyjny. Naszym mottem jest: "Ćwicz tak jak będziesz działać, działaj tak jak ćwiczyłeś". Na pierwszym miejscu stawiamy zapewnienie bezpieczeństwa strażakom, bez względu na to gdzie służą i jakie zadania wykonują.

Skontaktuj się z nami

tel.: +48 696 075 513

Gdy prowadzimy szkolenia ciężko nam odebrać telefon. Dlatego polecamy kontaktować się pisząc na adres:

info@firetrap.pl

Nasze centrum szkoleniowe:
ul. Kosmatki 12, 03-982 Warszawa