ogn. Kazimierz Musiał
Imię i nazwisko: ogn. Kazimierz Musiał
Wiek: 37
Jednostka: Komenda Powiatowa PSP Busko-Zdrój
Lokalizacja zdarzenia: Śladków Duży woj. świętokrzyskie
Data zdarzenia: 30.06.1998
Data śmierci: 30.06.1998
Rodzaj zdarzenia: Miejscowe zagrożenie
Opis:

Wypadek wydarzył się podczas działań ratowniczych polegających na usuwaniu zagrożenia stwarzanego przez nadłamany konar drzewa. Wykonując obcinanie nadłamanej gałęzi ogn. Kazimierz Musiał został przez nią wyrzucony z kosza w górę, a następnie upadł na ziemię z wysokości około 18 m. Ponadto, przygnieciony został przez odcięty konar. W wyniku doznania licznych wielonarządowych obrażeń ciała ogn. Musiał Kazimierz poniósł śmierć na miejscu.

Lista jest ciągle uzupełniana. Wymaga to wielu godzin poświęconych na poszukiwanie informacji. Jeśli masz informacje, choćby szczątkowe o jakimś strażaku, który zginął w związku z pełnieniem przez niego służby napisz nam o tym. Opisy zostały przygotowane z najwyższą starannością, ale wiemy, że mogą zawierać błędy. Jeśli znajdziesz jakąś nieścisłość powiadom nas o tym. info@firetrap.pl

FIRETRAP.PL

FireTrap.pl powstał z myślą o przekazywaniu wiedzy w sposób nowoczesny i atrakcyjny. Naszym mottem jest: "Ćwicz tak jak będziesz działać, działaj tak jak ćwiczyłeś". Na pierwszym miejscu stawiamy zapewnienie bezpieczeństwa strażakom, bez względu na to gdzie służą i jakie zadania wykonują.

Skontaktuj się z nami

tel.: +48 696 075 513

Gdy prowadzimy szkolenia ciężko nam odebrać telefon. Dlatego polecamy kontaktować się pisząc na adres:

info@firetrap.pl

Nasze centrum szkoleniowe:
ul. Kosmatki 12, 03-982 Warszawa