dh Józef Jajeśnica
Imię i nazwisko: dh Józef Jajeśnica
Wiek: 49
Jednostka: Ochotnicza Straż Pożarna Łososina Górna
Lokalizacja zdarzenia: Limanowa woj. małopolskie
Data zdarzenia: 27.04.1979
Data śmierci: 27.04.1979
Rodzaj zdarzenia: Pożar budynku
Opis:

W dniu 27.04.1979 r.na osiedlu Sowliny w Limanowej w godzinach wieczornych wybuchł pożar w Zajeździe Turystycznym. Na początku ogień objął część hotelową na poddaszu, a później resztę obiektu. Oprócz straży zawodowej w gaszeniu pomagały również jednostki OSP. W trakcie prowadzonej akcji zginął przywalony cegłami ze spadającego trzonu kominowego strażak z Łososiny Górnej.

Lista jest ciągle uzupełniana. Wymaga to wielu godzin poświęconych na poszukiwanie informacji. Jeśli masz informacje, choćby szczątkowe o jakimś strażaku, który zginął w związku z pełnieniem przez niego służby napisz nam o tym. Opisy zostały przygotowane z najwyższą starannością, ale wiemy, że mogą zawierać błędy. Jeśli znajdziesz jakąś nieścisłość powiadom nas o tym. info@firetrap.pl

FIRETRAP.PL

FireTrap.pl powstał z myślą o przekazywaniu wiedzy w sposób nowoczesny i atrakcyjny. Naszym mottem jest: "Ćwicz tak jak będziesz działać, działaj tak jak ćwiczyłeś". Na pierwszym miejscu stawiamy zapewnienie bezpieczeństwa strażakom, bez względu na to gdzie służą i jakie zadania wykonują.

Skontaktuj się z nami

tel.: +48 696 075 513

Gdy prowadzimy szkolenia ciężko nam odebrać telefon. Dlatego polecamy kontaktować się pisząc na adres:

info@firetrap.pl

Nasze centrum szkoleniowe:
ul. Kosmatki 12, 03-982 Warszawa