dh Józef Bryza
Imię i nazwisko: dh Józef Bryza
Wiek: 58
Jednostka: Ochotnicza Straż Pożarna Mosiny
Lokalizacja zdarzenia: Mosiny woj. pomorskie
Data zdarzenia: 20.02.2021
Data śmierci: 20.02.2021
Rodzaj zdarzenia: Wypompowywanie wody
Opis:

Do zdarzenia doszło po zakończeniu działań przy wypompowywaniu wody z zalanej piwnicy. Strażacy intensywnie odkopywali samochód pożarniczy, który ugrzązł w zaspie śniegu. Po odkopaniu samochodu druh Józef Bryza podczas wchodzenia do samochodu zasłabł i osunął się na ziemię, pomimo podjętych czynności resuscytacji krążeniowo-oddechowej, nie udało się przywrócić funkcji życiowych.

Źródła:

Lista jest ciągle uzupełniana. Wymaga to wielu godzin poświęconych na poszukiwanie informacji. Jeśli masz informacje, choćby szczątkowe o jakimś strażaku, który zginął w związku z pełnieniem przez niego służby napisz nam o tym. Opisy zostały przygotowane z najwyższą starannością, ale wiemy, że mogą zawierać błędy. Jeśli znajdziesz jakąś nieścisłość powiadom nas o tym. info@firetrap.pl

FIRETRAP.PL

FireTrap.pl powstał z myślą o przekazywaniu wiedzy w sposób nowoczesny i atrakcyjny. Naszym mottem jest: "Ćwicz tak jak będziesz działać, działaj tak jak ćwiczyłeś". Na pierwszym miejscu stawiamy zapewnienie bezpieczeństwa strażakom, bez względu na to gdzie służą i jakie zadania wykonują.

Skontaktuj się z nami

tel.: +48 696 075 513

Gdy prowadzimy szkolenia ciężko nam odebrać telefon. Dlatego polecamy kontaktować się pisząc na adres:

info@firetrap.pl

Nasze centrum szkoleniowe:
ul. Kosmatki 12, 03-982 Warszawa