dh Jerzy Erwardt
Imię i nazwisko: dh Jerzy Erwardt
Wiek: 60
Jednostka: Ochotnicza Straż Pożarna Lińsk
Lokalizacja zdarzenia: Lińsk woj. kujawsko-pomorskie
Data zdarzenia: 01.07.1997
Data śmierci: 01.07.1997
Rodzaj zdarzenia: Wypadek drogowy
Opis:

Naczelnik OSP w Lińsku uczestniczył w zdarzeniu, gdzie usuwane były pozostałości po wypadku drogowym, który miał miejsce 30.06.1997 roku na skrzyżowaniu drogi powiatowej Śliwice – Czersk i drogi gminnej Szlachta – Krąg. Druh Jerzy Erwardt po przyjeździe rowerem do remizy, zajęciu miejsca w samochodzie strażackim, a następnie przejechaniu około 200 m, nagle zasłabł. Gwałtowne pogorszenie stanu zdrowia było na tyle poważne, że przystąpiono do udzielania pierwszej pomocy włącznie z resuscytacją krążeniowo-oddechową. Pomimo tych czynności oraz przybyciu na miejsce pogotowia ratunkowego, druha nie udało się uratować.

Lista jest ciągle uzupełniana. Wymaga to wielu godzin poświęconych na poszukiwanie informacji. Jeśli masz informacje, choćby szczątkowe o jakimś strażaku, który zginął w związku z pełnieniem przez niego służby napisz nam o tym. Opisy zostały przygotowane z najwyższą starannością, ale wiemy, że mogą zawierać błędy. Jeśli znajdziesz jakąś nieścisłość powiadom nas o tym. info@firetrap.pl

FIRETRAP.PL

FireTrap.pl powstał z myślą o przekazywaniu wiedzy w sposób nowoczesny i atrakcyjny. Naszym mottem jest: "Ćwicz tak jak będziesz działać, działaj tak jak ćwiczyłeś". Na pierwszym miejscu stawiamy zapewnienie bezpieczeństwa strażakom, bez względu na to gdzie służą i jakie zadania wykonują.

Skontaktuj się z nami

tel.: +48 696 075 513

Gdy prowadzimy szkolenia ciężko nam odebrać telefon. Dlatego polecamy kontaktować się pisząc na adres:

info@firetrap.pl

Nasze centrum szkoleniowe:
ul. Kosmatki 12, 03-982 Warszawa