dh Jarosław Kaczmarczyk
Imię i nazwisko: dh Jarosław Kaczmarczyk
Wiek: 59
Jednostka: Ochotnicza Straż Pożarna Bolesławiec
Lokalizacja zdarzenia: Mieleszyn woj. Łódzkie
Data zdarzenia: 06.01.2005
Data śmierci: 06.01.2005
Rodzaj zdarzenia: Wypadek drogowy
Opis:

W trakcie wykonywania czynności ratowniczych podczas wypadku samochodowego, polegającego na zderzeniu samochodu osobowego z samochodem ciężarowym, pełniący funkcję kierowcy pojazdu SLRt druh Jarosław Kaczmarczyk stracił przytomność. Mimo natychmiast podjętych czynności reanimacyjnych nie udało się przywrócić czynność życiowych.

Lista jest ciągle uzupełniana. Wymaga to wielu godzin poświęconych na poszukiwanie informacji. Jeśli masz informacje, choćby szczątkowe o jakimś strażaku, który zginął w związku z pełnieniem przez niego służby napisz nam o tym. Opisy zostały przygotowane z najwyższą starannością, ale wiemy, że mogą zawierać błędy. Jeśli znajdziesz jakąś nieścisłość powiadom nas o tym. info@firetrap.pl

FIRETRAP.PL

FireTrap.pl powstał z myślą o przekazywaniu wiedzy w sposób nowoczesny i atrakcyjny. Naszym mottem jest: "Ćwicz tak jak będziesz działać, działaj tak jak ćwiczyłeś". Na pierwszym miejscu stawiamy zapewnienie bezpieczeństwa strażakom, bez względu na to gdzie służą i jakie zadania wykonują.

Skontaktuj się z nami

tel.: +48 696 075 513

Gdy prowadzimy szkolenia ciężko nam odebrać telefon. Dlatego polecamy kontaktować się pisząc na adres:

info@firetrap.pl

Nasze centrum szkoleniowe:
ul. Kosmatki 12, 03-982 Warszawa