ogn. Jan Ruszczyk
Imię i nazwisko: ogn. Jan Ruszczyk
Wiek: 43
Jednostka: Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza Grajewo
Lokalizacja zdarzenia: Droga krajowa nr 61 odcinek Rajgród-Grajewo woj. podlaskie
Data zdarzenia: 30.05.1997
Data śmierci: 30.05.1997
Rodzaj zdarzenia: Wypadek drogowy
Opis:

Podczas powrotu do jednostki Ratowniczo – Gaśniczej w Grajewie z Ośrodka Szkoleniowego „Wodnik” w Czarnej Wsi doszło do wypadku samochodu operacyjnego z  samochodem ciężarowym prowadzonym przez kierowcę litewskiego. Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło w momencie zajechania pasa ruchu samochodowi operacyjnemu marki FSO 1500, którym podróżowali strażacy. W wypadku rannych zostało dwóch innych pracowników PSP z Grajewa. 

Źródła:

Lista jest ciągle uzupełniana. Wymaga to wielu godzin poświęconych na poszukiwanie informacji. Jeśli masz informacje, choćby szczątkowe o jakimś strażaku, który zginął w związku z pełnieniem przez niego służby napisz nam o tym. Opisy zostały przygotowane z najwyższą starannością, ale wiemy, że mogą zawierać błędy. Jeśli znajdziesz jakąś nieścisłość powiadom nas o tym. info@firetrap.pl

FIRETRAP.PL

FireTrap.pl powstał z myślą o przekazywaniu wiedzy w sposób nowoczesny i atrakcyjny. Naszym mottem jest: "Ćwicz tak jak będziesz działać, działaj tak jak ćwiczyłeś". Na pierwszym miejscu stawiamy zapewnienie bezpieczeństwa strażakom, bez względu na to gdzie służą i jakie zadania wykonują.

Skontaktuj się z nami

tel.: +48 696 075 513

Gdy prowadzimy szkolenia ciężko nam odebrać telefon. Dlatego polecamy kontaktować się pisząc na adres:

info@firetrap.pl

Nasze centrum szkoleniowe:
ul. Kosmatki 12, 03-982 Warszawa