asp. sztab. Jan Biernat
Imię i nazwisko: asp. sztab. Jan Biernat
Wiek: 42
Jednostka: Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza Skierniewice
Lokalizacja zdarzenia: Michowice woj. łódzkie
Data zdarzenia: 01.10.2022
Data śmierci: 01.10.2022
Rodzaj zdarzenia: Pożar budynku
Opis:

31 września około godziny 21:00 strażacy z powiatu skierniewickiego udali się do pożaru budynku gospodarczego w miejscowości Michowice gmina Głuchów. Działaniami dowodził zastępca dowódcy zmiany asp. sztab. Jan Biernat. Po opanowaniu sytuacji KDR źle się poczuł. Jego koledzy rozpoczęli udzielanie mu pierwszej pomocy i wezwali na miejsce Zespół Ratownictwa Medycznego. Strażak do karetki przeszedł o własnych siłach. Podczas badania doszło u niego do nagłego zatrzymania krążenia. Jego życia nie udało się uratować.

Źródła:

Lista jest ciągle uzupełniana. Wymaga to wielu godzin poświęconych na poszukiwanie informacji. Jeśli masz informacje, choćby szczątkowe o jakimś strażaku, który zginął w związku z pełnieniem przez niego służby napisz nam o tym. Opisy zostały przygotowane z najwyższą starannością, ale wiemy, że mogą zawierać błędy. Jeśli znajdziesz jakąś nieścisłość powiadom nas o tym. info@firetrap.pl

FIRETRAP.PL

FireTrap.pl powstał z myślą o przekazywaniu wiedzy w sposób nowoczesny i atrakcyjny. Naszym mottem jest: "Ćwicz tak jak będziesz działać, działaj tak jak ćwiczyłeś". Na pierwszym miejscu stawiamy zapewnienie bezpieczeństwa strażakom, bez względu na to gdzie służą i jakie zadania wykonują.

Skontaktuj się z nami

tel.: +48 696 075 513

Gdy prowadzimy szkolenia ciężko nam odebrać telefon. Dlatego polecamy kontaktować się pisząc na adres:

info@firetrap.pl

Nasze centrum szkoleniowe:
ul. Kosmatki 12, 03-982 Warszawa