plut. Henryk Koszałka
Imię i nazwisko: plut. Henryk Koszałka
Wiek: 36
Jednostka: Komenda Powiatowa Straży Pożarnych Stalowa Wola
Lokalizacja zdarzenia: Stalowa Wola woj. podkarpackie
Data zdarzenia: 23.04.1984
Data śmierci: 23.04.1984
Rodzaj zdarzenia: Wypadek drogowy
Opis:

Do wypadku doszło w czasie wyjazdu do pożaru w gminie Radomyśl nad Sanem samochodem GCBA Jelcz. W celu uniknięcia zderzenia z pojazdem osobowym na skrzyżowaniu, kierujący pojazdem pożarniczym plutonowy Henryk Koszałka wykonał manewr ominięcia czego skutkiem było przewrócenie się pojazdu pożarniczego. W wyniku wypadku załoga pojazdu doznała obrażeń i została hospitalizowana. trzeciego dnia od zdarzenia w wyniku doznanych obrażeń plutonowy Henryk Koszałka zmarł.

Lista jest ciągle uzupełniana. Wymaga to wielu godzin poświęconych na poszukiwanie informacji. Jeśli masz informacje, choćby szczątkowe o jakimś strażaku, który zginął w związku z pełnieniem przez niego służby napisz nam o tym. Opisy zostały przygotowane z najwyższą starannością, ale wiemy, że mogą zawierać błędy. Jeśli znajdziesz jakąś nieścisłość powiadom nas o tym. info@firetrap.pl

FIRETRAP.PL

FireTrap.pl powstał z myślą o przekazywaniu wiedzy w sposób nowoczesny i atrakcyjny. Naszym mottem jest: "Ćwicz tak jak będziesz działać, działaj tak jak ćwiczyłeś". Na pierwszym miejscu stawiamy zapewnienie bezpieczeństwa strażakom, bez względu na to gdzie służą i jakie zadania wykonują.

Skontaktuj się z nami

tel.: +48 696 075 513

Gdy prowadzimy szkolenia ciężko nam odebrać telefon. Dlatego polecamy kontaktować się pisząc na adres:

info@firetrap.pl

Nasze centrum szkoleniowe:
ul. Kosmatki 12, 03-982 Warszawa