dh Ewelina Marchlewska
Imię i nazwisko: dh Ewelina Marchlewska
Wiek: 29
Jednostka: Ochotnicza Straż Pożarna Czernikowo
Lokalizacja zdarzenia: Czernikowo woj. kujawsko-pomorskie
Data zdarzenia: 02.12.2021
Data śmierci: 02.12.2021
Rodzaj zdarzenia: Wypadek drogowy
Opis:

Nad ranem 2 grudnia 2021 strażacy z OSP Czernikowo udawali się do pożaru w pobliskiej miejscowości Liciszewy. Na skrzyżowaniu z droga krajową nr 10 w okolicy ich remizy wóz strażacy wyjechał z drogi podporządkowanej wprost pod samochód ciężarowy doprowadzając do wypadku. W czasie wjazdu na skrzyżowanie strażacy nie mieli włączonych sygnałów świetlnych ani dźwiękowych. W wypadku zginęło dwoje strażaków, a trzech innych druhów zostało rannych.

Źródła:

Lista jest ciągle uzupełniana. Wymaga to wielu godzin poświęconych na poszukiwanie informacji. Jeśli masz informacje, choćby szczątkowe o jakimś strażaku, który zginął w związku z pełnieniem przez niego służby napisz nam o tym. Opisy zostały przygotowane z najwyższą starannością, ale wiemy, że mogą zawierać błędy. Jeśli znajdziesz jakąś nieścisłość powiadom nas o tym. info@firetrap.pl

FIRETRAP.PL

FireTrap.pl powstał z myślą o przekazywaniu wiedzy w sposób nowoczesny i atrakcyjny. Naszym mottem jest: "Ćwicz tak jak będziesz działać, działaj tak jak ćwiczyłeś". Na pierwszym miejscu stawiamy zapewnienie bezpieczeństwa strażakom, bez względu na to gdzie służą i jakie zadania wykonują.

Skontaktuj się z nami

tel.: +48 696 075 513

Gdy prowadzimy szkolenia ciężko nam odebrać telefon. Dlatego polecamy kontaktować się pisząc na adres:

info@firetrap.pl

Nasze centrum szkoleniowe:
ul. Kosmatki 12, 03-982 Warszawa