dh Emilian Beczek
Imię i nazwisko: dh Emilian Beczek
Wiek: 56
Jednostka: Ochotnicza Straż Pożarna Wandowo
Lokalizacja zdarzenia: Wandowo woj. pomorskie
Data zdarzenia: 25.12.2006
Data śmierci: 25.12.2006
Rodzaj zdarzenia: Pożar
Opis:

W dniu 25 grudnia 2006 r. o godzinie 02:06 druh Emilian Beczek został zaalarmowany przez PSK w Kwidzynie o pożarze budynku mieszkalnego w miejscowości Nowa Wioska, gmina Gardeja. Około godziny 06:20 mieszkaniec Wandowa znalazł zwłoki druha Emiliana Beczek leżące na drodze prowadzącej do remizy OSP Wandowo. Przyczyną śmierci była ostra niewydolność mięśnia sercowego.

Lista jest ciągle uzupełniana. Wymaga to wielu godzin poświęconych na poszukiwanie informacji. Jeśli masz informacje, choćby szczątkowe o jakimś strażaku, który zginął w związku z pełnieniem przez niego służby napisz nam o tym. Opisy zostały przygotowane z najwyższą starannością, ale wiemy, że mogą zawierać błędy. Jeśli znajdziesz jakąś nieścisłość powiadom nas o tym. info@firetrap.pl

FIRETRAP.PL

FireTrap.pl powstał z myślą o przekazywaniu wiedzy w sposób nowoczesny i atrakcyjny. Naszym mottem jest: "Ćwicz tak jak będziesz działać, działaj tak jak ćwiczyłeś". Na pierwszym miejscu stawiamy zapewnienie bezpieczeństwa strażakom, bez względu na to gdzie służą i jakie zadania wykonują.

Skontaktuj się z nami

tel.: +48 696 075 513

Gdy prowadzimy szkolenia ciężko nam odebrać telefon. Dlatego polecamy kontaktować się pisząc na adres:

info@firetrap.pl

Nasze centrum szkoleniowe:
ul. Kosmatki 12, 03-982 Warszawa