dh Edyta Juska
Imię i nazwisko: dh Edyta Juska
Wiek: 21
Jednostka: Ochotnicza Straż Pożarna Dąbcze
Lokalizacja zdarzenia: Dąbcze woj. wielkopolskie
Data zdarzenia: 06.04.2006
Data śmierci: 06.04.2006
Rodzaj zdarzenia: Pożar stodoły
Opis:

We wsi Dąbcze doszło do pożaru zabudowań gospodarczych. Zagrożony był budynek mieszkalny. Jako pierwsi na miejscu zjawili się strażacy z miejscowej jednostki OSP. Wśród nich były dwie druhny: 26-letnia Emilia i 23-letnia Edyta. Po trzech godzinach akcji, gdy sytuacja była już opanowana na obie dziewczyny spadł kawałek ściany, prawdopodobnie nadproże stodoły. Obie poszkodowane zostały przewiezione do szpitala. Obrażenia, których doznała Edyta okazały się śmiertelne. 

Źródła:

Lista jest ciągle uzupełniana. Wymaga to wielu godzin poświęconych na poszukiwanie informacji. Jeśli masz informacje, choćby szczątkowe o jakimś strażaku, który zginął w związku z pełnieniem przez niego służby napisz nam o tym. Opisy zostały przygotowane z najwyższą starannością, ale wiemy, że mogą zawierać błędy. Jeśli znajdziesz jakąś nieścisłość powiadom nas o tym. info@firetrap.pl

FIRETRAP.PL

FireTrap.pl powstał z myślą o przekazywaniu wiedzy w sposób nowoczesny i atrakcyjny. Naszym mottem jest: "Ćwicz tak jak będziesz działać, działaj tak jak ćwiczyłeś". Na pierwszym miejscu stawiamy zapewnienie bezpieczeństwa strażakom, bez względu na to gdzie służą i jakie zadania wykonują.

Skontaktuj się z nami

tel.: +48 696 075 513

Gdy prowadzimy szkolenia ciężko nam odebrać telefon. Dlatego polecamy kontaktować się pisząc na adres:

info@firetrap.pl

Nasze centrum szkoleniowe:
ul. Kosmatki 12, 03-982 Warszawa