dh Andrzej Bzdurski
Imię i nazwisko: dh Andrzej Bzdurski
Wiek: 34
Jednostka: Ochotnicza Straż Pożarna Pęczniew
Lokalizacja zdarzenia: Wylazłów woj. łódzkie
Data zdarzenia: 05.05.2018
Data śmierci: 05.05.2018
Rodzaj zdarzenia: Wypadek drogowy
Opis:

W sobotę 5 maja po godzinie 15:00 strażacy z OSP Pęczniew wyjechali do pożaru lasu w miejscowości Księża Wólka. Na łuku drogi w okolicy miejscowości Wylazłów ich Star 244 zjechał na prawą stronę drogi i uderzył w drzewo. Najmocniej ucierpiała kabina po stronie dowódcy, w której znajdował się naczelnik OSP Pęczniew Andrzej Bzdurski. Do jego uwolnienia niezbędne było użycie sprzętu hydraulicznego. Po przetransportowaniu do szpitala zmarł w nocy z 5 na 6 maja. W wypadku poszkodowanych zostało jeszcze dwóch innych strażaków.

Źródła:

Lista jest ciągle uzupełniana. Wymaga to wielu godzin poświęconych na poszukiwanie informacji. Jeśli masz informacje, choćby szczątkowe o jakimś strażaku, który zginął w związku z pełnieniem przez niego służby napisz nam o tym. Opisy zostały przygotowane z najwyższą starannością, ale wiemy, że mogą zawierać błędy. Jeśli znajdziesz jakąś nieścisłość powiadom nas o tym. info@firetrap.pl

FIRETRAP.PL

FireTrap.pl powstał z myślą o przekazywaniu wiedzy w sposób nowoczesny i atrakcyjny. Naszym mottem jest: "Ćwicz tak jak będziesz działać, działaj tak jak ćwiczyłeś". Na pierwszym miejscu stawiamy zapewnienie bezpieczeństwa strażakom, bez względu na to gdzie służą i jakie zadania wykonują.

Skontaktuj się z nami

tel.: +48 696 075 513

Gdy prowadzimy szkolenia ciężko nam odebrać telefon. Dlatego polecamy kontaktować się pisząc na adres:

info@firetrap.pl

Nasze centrum szkoleniowe:
ul. Kosmatki 12, 03-982 Warszawa