dh Brunon Szypniewski
Imię i nazwisko: dh Brunon Szypniewski
Wiek: 64
Jednostka: Ochotnicza Straż Pożarna Mikołajki Pomorskie
Lokalizacja zdarzenia: Kątki woj. pomorskie
Data zdarzenia: 22.09.2003
Data śmierci: 22.09.2003
Rodzaj zdarzenia: Pożar budynku gospodarczego
Opis:

W drodze do pożaru budynku gospodarczego w miejscowości Kątki, gmina Stary Targ, druh Brunon Szypniewski źle się poczuł następnie zasłabł. Kierowca zdecydował, że udadzą się bezpośrednio do szpitala w Sztumie. Drogą radiową powiadomił dyspozytora PSP o zdarzeniu, następnie dyspozytor zawiadomił szpital, aby byli gotowi na przyjazd zastępu. W szpitalu przeprowadzono resuscytację krążeniowo-oddechową. Po godzinnej resuscytacji lekarz stwierdził zgon.

Lista jest ciągle uzupełniana. Wymaga to wielu godzin poświęconych na poszukiwanie informacji. Jeśli masz informacje, choćby szczątkowe o jakimś strażaku, który zginął w związku z pełnieniem przez niego służby napisz nam o tym. Opisy zostały przygotowane z najwyższą starannością, ale wiemy, że mogą zawierać błędy. Jeśli znajdziesz jakąś nieścisłość powiadom nas o tym. info@firetrap.pl

FIRETRAP.PL

FireTrap.pl powstał z myślą o przekazywaniu wiedzy w sposób nowoczesny i atrakcyjny. Naszym mottem jest: "Ćwicz tak jak będziesz działać, działaj tak jak ćwiczyłeś". Na pierwszym miejscu stawiamy zapewnienie bezpieczeństwa strażakom, bez względu na to gdzie służą i jakie zadania wykonują.

Skontaktuj się z nami

tel.: +48 696 075 513

Gdy prowadzimy szkolenia ciężko nam odebrać telefon. Dlatego polecamy kontaktować się pisząc na adres:

info@firetrap.pl

Nasze centrum szkoleniowe:
ul. Kosmatki 12, 03-982 Warszawa