sekc. Bartosz Błyskal
Imię i nazwisko: sekc. Bartosz Błyskal
Wiek: 27
Jednostka: Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza nr 2 Gdańsk
Lokalizacja zdarzenia: Gdynia woj. pomorskie
Data zdarzenia: 01.11.2023
Data śmierci: 01.11.2023
Rodzaj zdarzenia: Miejscowe zagrożenie
Opis:

1 listopada 2023 roku w czasie działań prowadzonych na prośbę policji na terenie zbiornika wodnego w Gdyni doszło do wypadku nurkowego strażaka z SGRW Gdańsk. Poszkodowany strażak został przewieziony do szpitala, w którym zmarł w tym samym dniu. Działania straży były prowadzone na prośbę policji, miały związek z poszukiwaniem sprawcy morderstwa, który ukrywał się w lasach w okolicy Trójmiasta.

Źródła:

Lista jest ciągle uzupełniana. Wymaga to wielu godzin poświęconych na poszukiwanie informacji. Jeśli masz informacje, choćby szczątkowe o jakimś strażaku, który zginął w związku z pełnieniem przez niego służby napisz nam o tym. Opisy zostały przygotowane z najwyższą starannością, ale wiemy, że mogą zawierać błędy. Jeśli znajdziesz jakąś nieścisłość powiadom nas o tym. info@firetrap.pl

FIRETRAP.PL

FireTrap.pl powstał z myślą o przekazywaniu wiedzy w sposób nowoczesny i atrakcyjny. Naszym mottem jest: "Ćwicz tak jak będziesz działać, działaj tak jak ćwiczyłeś". Na pierwszym miejscu stawiamy zapewnienie bezpieczeństwa strażakom, bez względu na to gdzie służą i jakie zadania wykonują.

Skontaktuj się z nami

tel.: +48 696 075 513

Gdy prowadzimy szkolenia ciężko nam odebrać telefon. Dlatego polecamy kontaktować się pisząc na adres:

info@firetrap.pl

Nasze centrum szkoleniowe:
ul. Kosmatki 12, 03-982 Warszawa