dh Antoni Czykier
Imię i nazwisko: dh Antoni Czykier
Wiek: 50
Jednostka: Ochotnicza Straż Pożarna Koplany
Lokalizacja zdarzenia: Koplany woj. podlaskie
Data zdarzenia: 30.04.2003
Data śmierci: 06.06.2003
Rodzaj zdarzenia: Pożar
Opis:

Pożar pieca tunelowego miału węglowego w zakładzie ceramicznym w Koplanach. Podczas dojazdu do miejsca zdarzenia kierowca doznał nagłego zatrzymania krążenia. Udało się bezpiecznie zatrzymać samochód, podjęto akcję reanimacyjną przez strażaków OSP do czasu przyjazdu pogotowia. Śmierć nastąpiła po ponad miesięcznym pobycie w szpitalu (nie odzyskał przytomności).

Lista jest ciągle uzupełniana. Wymaga to wielu godzin poświęconych na poszukiwanie informacji. Jeśli masz informacje, choćby szczątkowe o jakimś strażaku, który zginął w związku z pełnieniem przez niego służby napisz nam o tym. Opisy zostały przygotowane z najwyższą starannością, ale wiemy, że mogą zawierać błędy. Jeśli znajdziesz jakąś nieścisłość powiadom nas o tym. info@firetrap.pl

FIRETRAP.PL

FireTrap.pl powstał z myślą o przekazywaniu wiedzy w sposób nowoczesny i atrakcyjny. Naszym mottem jest: "Ćwicz tak jak będziesz działać, działaj tak jak ćwiczyłeś". Na pierwszym miejscu stawiamy zapewnienie bezpieczeństwa strażakom, bez względu na to gdzie służą i jakie zadania wykonują.

Skontaktuj się z nami

tel.: +48 696 075 513

Gdy prowadzimy szkolenia ciężko nam odebrać telefon. Dlatego polecamy kontaktować się pisząc na adres:

info@firetrap.pl

Nasze centrum szkoleniowe:
ul. Kosmatki 12, 03-982 Warszawa