dh Andrzej Tomczyk
Imię i nazwisko: dh Andrzej Tomczyk
Wiek: 59
Jednostka: Ochotnicza Straż Pożarna Wola Korzeniowa
Lokalizacja zdarzenia: Nadolna woj. mazowieckie
Data zdarzenia: 03.03.2019
Data śmierci: 03.03.2019
Rodzaj zdarzenia: Pożar trawy
Opis:

W dniu 03.03.19 w miejscowości Nadolna gmina Chlewiska powiat Szydłowiec miał miejsce pożar nieużytków rolnych i suchych traw. Kierowca zastępu OSP Wola Korzeniowa której dowódcą był dh Andrzej Tomczyk w czasie dojazdu do miejsca pożaru zgłosił zasłabnięcie druha. Po sprawdzeniu funkcji życiowych druhowie stwierdzili ich brak i od razu przystąpili do resuscytacji krążeniowo-oddechowej. Po przybyciu na miejsce zdarzenia pierwszego zespołu PRM poszkodowanego przekazano ratownikom medycznym. Po trwającej w sumie ok 40 minut akcji reanimacyjnej u osoby poszkodowanej przywrócono czynności życiowe. Został on przetransportowany do szpitala gdzie niestety zmarł tego samego dnia.

Lista jest ciągle uzupełniana. Wymaga to wielu godzin poświęconych na poszukiwanie informacji. Jeśli masz informacje, choćby szczątkowe o jakimś strażaku, który zginął w związku z pełnieniem przez niego służby napisz nam o tym. Opisy zostały przygotowane z najwyższą starannością, ale wiemy, że mogą zawierać błędy. Jeśli znajdziesz jakąś nieścisłość powiadom nas o tym. info@firetrap.pl

FIRETRAP.PL

FireTrap.pl powstał z myślą o przekazywaniu wiedzy w sposób nowoczesny i atrakcyjny. Naszym mottem jest: "Ćwicz tak jak będziesz działać, działaj tak jak ćwiczyłeś". Na pierwszym miejscu stawiamy zapewnienie bezpieczeństwa strażakom, bez względu na to gdzie służą i jakie zadania wykonują.

Skontaktuj się z nami

tel.: +48 696 075 513

Gdy prowadzimy szkolenia ciężko nam odebrać telefon. Dlatego polecamy kontaktować się pisząc na adres:

info@firetrap.pl

Nasze centrum szkoleniowe:
ul. Kosmatki 12, 03-982 Warszawa