st. str. Andrzej Sułecki
Imię i nazwisko: st. str. Andrzej Sułecki
Wiek: 39
Jednostka: Komenda Miejska PSP Radom
Lokalizacja zdarzenia: Radom woj. mazowieckie
Data zdarzenia: 08.03.1999
Data śmierci: 15.04.2002
Rodzaj zdarzenia: Pożar budynku
Opis:

Podczas działań ratowniczo-gaśniczych przy pożarze opuszczonego budynku Spółdzielni Pracy ŚWIT strażak doznał ciężkich obrażeń prawdopodobnie po przewróceniu się fragmentu budynku. Doszło u niego do urazu czaszkowo – mózgowego ze złamaniem kości pokrywy i podstawy czaszki, stłuczenia mózgu i jego pnia oraz porażenia czterokończynowego z utrzymującym się stanem śpiączki mózgowej. Wypadek, ze względu na stwierdzone zmiany pourazowe, spowodował trwały uszczerbek zdrowia i uznano strażaka za całkowicie niezdolnego do pracy – I gr. inwalidzka z koniecznością opieki osoby drugiej. Strażak został zwolniony ze służby 17.03.2000 r. Zgon strażaka w skutek odniesionych podczas akcji obrażeń nastąpił 15.04.2002 r.

Lista jest ciągle uzupełniana. Wymaga to wielu godzin poświęconych na poszukiwanie informacji. Jeśli masz informacje, choćby szczątkowe o jakimś strażaku, który zginął w związku z pełnieniem przez niego służby napisz nam o tym. Opisy zostały przygotowane z najwyższą starannością, ale wiemy, że mogą zawierać błędy. Jeśli znajdziesz jakąś nieścisłość powiadom nas o tym. info@firetrap.pl

FIRETRAP.PL

FireTrap.pl powstał z myślą o przekazywaniu wiedzy w sposób nowoczesny i atrakcyjny. Naszym mottem jest: "Ćwicz tak jak będziesz działać, działaj tak jak ćwiczyłeś". Na pierwszym miejscu stawiamy zapewnienie bezpieczeństwa strażakom, bez względu na to gdzie służą i jakie zadania wykonują.

Skontaktuj się z nami

tel.: +48 696 075 513

Gdy prowadzimy szkolenia ciężko nam odebrać telefon. Dlatego polecamy kontaktować się pisząc na adres:

info@firetrap.pl

Nasze centrum szkoleniowe:
ul. Kosmatki 12, 03-982 Warszawa