dh Andrzej Puskarz
Imię i nazwisko: dh Andrzej Puskarz
Wiek: 37
Jednostka: Ochotnicza Straż Pożarna Balice
Lokalizacja zdarzenia: Autostrada A4 na wysokości wsi Morawica woj. małopolskie
Data zdarzenia: 26.09.2022
Data śmierci: 26.09.2022
Rodzaj zdarzenia: Wypadek drogowy
Opis:

Około 23:40 doszło do zderzenia samochodu osobowego z łosiem na autostradzie A4 w okolicach Krakowa. Po dotarciu na miejsce strażaków z pobliskiej jednostki OSP Balice strażacy przystąpili do zabezpieczenia miejsca wypadku. Jeden z kierowców widząc ich zahamował. W stojący samochód uderzył inny kierujący, który zepchnął go na pas awaryjny, na którym znajdowali się strażacy. 37-letni druh z OSP Balice zginął na miejscu. W wypadku rannych zostało jeszcze dwoje innych strażaków, w tym żona poległego ratownika.

Źródła:

Lista jest ciągle uzupełniana. Wymaga to wielu godzin poświęconych na poszukiwanie informacji. Jeśli masz informacje, choćby szczątkowe o jakimś strażaku, który zginął w związku z pełnieniem przez niego służby napisz nam o tym. Opisy zostały przygotowane z najwyższą starannością, ale wiemy, że mogą zawierać błędy. Jeśli znajdziesz jakąś nieścisłość powiadom nas o tym. info@firetrap.pl

FIRETRAP.PL

FireTrap.pl powstał z myślą o przekazywaniu wiedzy w sposób nowoczesny i atrakcyjny. Naszym mottem jest: "Ćwicz tak jak będziesz działać, działaj tak jak ćwiczyłeś". Na pierwszym miejscu stawiamy zapewnienie bezpieczeństwa strażakom, bez względu na to gdzie służą i jakie zadania wykonują.

Skontaktuj się z nami

tel.: +48 696 075 513

Gdy prowadzimy szkolenia ciężko nam odebrać telefon. Dlatego polecamy kontaktować się pisząc na adres:

info@firetrap.pl

Nasze centrum szkoleniowe:
ul. Kosmatki 12, 03-982 Warszawa