dh Andrzej Gurda
Imię i nazwisko: dh Andrzej Gurda
Wiek: 50
Jednostka: Ochotnicza Straż Pożarna Złoty Stok
Lokalizacja zdarzenia: Złoty Stok woj. dolnośląskie
Data zdarzenia: 16.05.2006
Data śmierci: 17.05.2006
Rodzaj zdarzenia: Pożar
Opis:

W dniu 16.05.2006 r. zastęp OSP Złoty Stok w związku z pożarem samochodu osobowego został zadysponowany do miejscowości Błotnica. Druh Gurda Andrzej stawił się na wezwanie jako kierowca samochodu GBA będącego na wyposażeniu jednostki. Wyjechał pojazdem z garażu i oczekiwał na ratowników przygotowujących się do wyjazdu w garażu. Będąc w samochodzie zasłabł, wezwany Zespół Ratownictwa Medycznego udzielił pomocy medycznej po czym przetransportował druha do szpitala. Hospitalizowany zmarł dn.17.05.2006 r.

Lista jest ciągle uzupełniana. Wymaga to wielu godzin poświęconych na poszukiwanie informacji. Jeśli masz informacje, choćby szczątkowe o jakimś strażaku, który zginął w związku z pełnieniem przez niego służby napisz nam o tym. Opisy zostały przygotowane z najwyższą starannością, ale wiemy, że mogą zawierać błędy. Jeśli znajdziesz jakąś nieścisłość powiadom nas o tym. info@firetrap.pl

FIRETRAP.PL

FireTrap.pl powstał z myślą o przekazywaniu wiedzy w sposób nowoczesny i atrakcyjny. Naszym mottem jest: "Ćwicz tak jak będziesz działać, działaj tak jak ćwiczyłeś". Na pierwszym miejscu stawiamy zapewnienie bezpieczeństwa strażakom, bez względu na to gdzie służą i jakie zadania wykonują.

Skontaktuj się z nami

tel.: +48 696 075 513

Gdy prowadzimy szkolenia ciężko nam odebrać telefon. Dlatego polecamy kontaktować się pisząc na adres:

info@firetrap.pl

Nasze centrum szkoleniowe:
ul. Kosmatki 12, 03-982 Warszawa